Aktualności

WALENTYNKI


W karnawale ...

bal nad bale!

W poniedziałek 8 lutego 2016 r. uroczyście żegnaliśmy w naszej szkole karnawał. Uczniowie bawili się znakomicie. Sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową. Najpierw do zabawy ruszyli uczniowie klas 1-3, a od godziny !6.00 do 19.00 bawili się uczniowie klas 4-6. W rytmie wesołej muzyki, przerywanej licznymi konkursami, bawiła się duża grupa uczniów (szkoda, że nie wszyscy). Nie zabrakło również  słodkich pączków.  Następnego dnia swój bal miały przedszkolaki. W pięknych i kolorowych kreacjach pląsały po sali księżniczki, rycerze, pszczółki, motylki. Nad wspólnymi tańcami czuwała wróżka z czarodziejską różdżką i Czerwony Kapturek.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.


ZABAWA KARNAWAŁOWA

W poniedziałek 08 lutego w naszej szkole odbędzie się zabawa karnawałowa. Zabawa dla klas młodszych rozpocznie się o godz. 14:00 i potrwa do 16:00, tematem przewodnim będą postacie z bajek. Natomiast w godzinach 16:00-19:00 zapraszamy uczniów klasy starszych, dla których motywem przewodnim będą lata '60 oraz '70.

Przedszkolaki bawiły się będą we wtorek w godzinach zajęć.

Serdecznie zapraszamy.


Wywiadówka oraz spotkanie Rady Rodziców

W środę 03 lutego br. o godz. 15:45 w sali nr 8 odbędzie się spotkanie Rady Rodziców, po spotkaniu o godz. 16:30 odbędzie się spotkanie rodziców wszystkich klas oraz oddziałów przedszkolnych.

Zapraszam

Dyrektor Szkoły

Barbara Marek


Dzień Babci i Dziadka


Prelekcja - Bezpieczne ferie 

Rambit


Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy


Noc filmowa


 

 

Serdecznie zapraszamy

na uroczyste obchody Dnia Babci i Dziadka,

które odbędą się 15 stycznia br. o godzinie 11:00.

Wnuczęta

 


Additional information