Aktualności

INFORMACJA - TERMINY I FORMA KONSUTACJI

Na podstawie § 1 pkt. 9 rozporządzenia MEN z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, każdy uczeń lub rodzic ma możliwość konsultacji z nauczycielem prowadzącym zajęcia (zdlane nauczanie)

TERMIN:

  • codziennie (pon.-pt.) w godzinach zgodnych ze szkolnym planem zajęc dla poszczegolnych klas (oddziały przedszkolne 8.00-13.00)
  • codziennie (pon.-pt.) w godz. 16.00-17.00 podczas dodatkowych konsultacji dla dzieci i rodziców z oddziałów przedszkolnych i klas I-III
  • codziennie (pon.-pt.) w godz. 17.00-18.00 podczas dodatkowych konsultacji dla uczniów i rodziców z klas IV-VIII

FORMA:

  • poprzez dziennik elektroniczny Librus
  • poprzez aplikację Messenger (FB)

ODBIÓR PODRĘCZNIKÓW I MATERIAŁÓW DYDAKTYCZNYCH

Read more...


Informacja dla uczniów i rodziców dotycząca zdalnego nauczania w czasie zawieszenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych

W związku z wejściem w życie nowego rozporządzenia MEN o zdalnym nauczaniu od dnia 25.03.2020 r. do 10.04.2020 r. wprowadza się obowiązek realizacji podstawy programowej oraz kontroli i oceny pracy uczniów. Szczegółowe informacje znajdują się poniżej. Bardzo proszę rodziców i uczniów o zapoznanie się z nowymi zasadami zdalnego nauczania.

Read more...


INFORMACJA - SZKOŁA ZAMKNIĘTA

Read more...


INFORMACJA

Szanowni Rodzice i Opiekunowie,

Powołując się na Rekomendacje MEN dotyczące profilaktyki zdrowotnej, w związku z pojawiającymi się w wielu krajach przypadkami zachorowań na koronawirusa apeluję, by dzieci przeziębione i chore pozostały w domu.

Read more...

Gminny Czytelniczy Konkurs Fantastyczny

W piątek  17 stycznia 2020  w Szkole Podstawowej nr 1 w Brześciu Kujawskim odbyła się druga edycja  Gminnego Czytelniczego Konkursu Fantastycznego dla uczniów klas 6-8. Naszą szkołę reprezentowały cztery uczennice: Wiktoria Woźniak,  Zosia Szatkowska, Wiktoria Woźniak, Julia Zasada.  Uczestników konkursu obowiązywała znajomość utworu „Wehikuł czasu” G. Wellsa. Zmagania zakończyły się wspaniałym sukcesem:

  • Wiktoria Woźniak z klasy siódmej  zajęła II miejsce
  • Julia Zasada z klasy ósmej zajęła III miejsce
  • Zosia Szatkowska z klasy siódmej otrzymała wyróżnienie

Gratulujemy !!!Udział w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Franciszka Becińskiego

W piątek, 29 listopada 2019r. w Liceum Ogólnokształcącym w Lubrańcu odbyła się XIX edycja Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Franciszka Becińskiego. W konkursie uczestniczyło 35 recytatorów z 13 szkół. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy siódmej: Wiktoria Woźniak, Zosia Szatkowska i Wiktoria Woźniak. Każdy uczestnik konkursu  miał zaprezentować dwa utwory Franciszka Becińskiego. Jeden  dowolny a  drugi o charakterze patriotycznym. W jury oceniającym recytacje zasiedli: p. Marianna Witowska – nauczycielka języka polskiego, p. Agata Wojtkowska – Członek Zarządu Powiatu Włocławskiego, nauczycielka języka polskiego, p. Krystian Łuczak – Naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych w Starostwie Powiatowym we Włocławku.Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "BEZPIECZNY PIERWSZAK"

W Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego podsumowano już XV edycję Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Bezpieczny pierwszak”. W tym roku w konkursie wzięło udział 19 placówek z Włocławka i regionu. Uczennica naszej szkoły - Lena Woźniak z klasy pierwszej zdobyła wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy !


I GMINNY FESTIWAL PRZEDSZKOLNEJ PIOSENKI
„NA DESZCZOWE DNI”

Szkoła Podstawowa w Wieńcu serdecznie zaprasza
dzieci z Przedszkoli i Oddziałów Przedszkolnych znajdujących się na terenie Miasta i Gminy Brześć Kujawski  do udziału w I GMINNYM FESTIWALU PRZEDSZKOLNEJ PIOSENKI „NA DESZCZOWE DNI”.

Festiwal odbędzie się 28 listopada 2019 roku
w Szkole Podstawowej im. K. Makuszyńskiego w Wieńcu

więcej informacji


#Szkoła pamięta

W celu upamiętnienia ważnych postaci i wydarzeń w ramach akcji „Szkoła pamięta”:

Read more...

Additional information