Rada Rodziców - rok szkolny 2022/2023
SZANOWNI RODZICE!
Zwracamy się do Państwa z prośbą o wpłaty na Radę Rodziców. Realizacja wielu przedsięwzięć związanych ze szkołą jest uzależniona od stanu konta Rady Rodziców. Wpłaty można dokonać na konto Rady Rodziców.
Konto Rady Rodziców: 84 1020 5170 0000 1702 0186 9940
W opisie wpłaty prosimy podać imię i nazwisko dziecka oraz klasę, do której uczęszcza.
W roku szkolnym 2022/2023 wzorem lat ubiegłych składka na Radę Rodziców w naszej szkole wynosi 50 zł na pierwsze dziecko, 40 zł na drugie i kolejne dziecko.
Bardzo Dziękujemy !
Prezydium Rady Rodziców w roku szkolnym 2022/2023
Przewodniczący: Zbigniew Kmieć
Zastępca: Monika Szejna-Bobkowska
Skarbnik: Agata Chojnacka
Protokolant: Joanna Kostecka
Członkowie Rady Rodziców w roku szkolnym 2022/2023
Oddział przedszkolny BIEDRONKI
- Członek Rady Rodziców:
- Członek Rady Rodziców:
- Członek Rady Rodziców:
Oddział przedszkolny KRASNOLUDKI
- Członek Rady Rodziców:
- Członek Rady Rodziców:
- Członek Rady Rodziców:
Oddział przedszkolny ŻABKI
- Członek Rady Rodziców:
- Członek Rady Rodziców:
- Członek Rady Rodziców:
Oddział przedszkolny SÓWKI
- Członek Rady Rodziców:
- Członek Rady Rodziców:
- Członek Rady Rodziców:
Klasa I
- Przewodniczący: Błaszczyk Izabela
- Zastępca przewodniczącego: Wojtczak Tomasz
- Skarbnik: Chojnacka Agata
Klasa II
- Przewodnicząca: Kubiak Izabela
- Zastępca przewodniczącego: Pawlak Sandra
- Skarbnik: Kmieć Zbigniew
Klasa III
- Przewodniczący: Chojnacka Magdalena
- Zastępca przewodniczącego: Kostecka Joanna
- Skarbnik: Szejna-Bobkowska Monka
- Sekretarz: Paliwoda Anna
Klasa IV
- Przewodniczący: Gontarz Paweł
- Zastępca przewodniczącego: Kaniewska Elżbieta
- Skarbnik: Alabrudzińska Karolina
Klasa V
- Członek Rady Rodziców: Żołnowska Monika
- Członek Rady Rodziców: Gawrysiak Izabela
- Członek Rady Rodziców: Modrzejewska Ewa
Klasa VI
- Przewodniczący: Gniewecka Romana
- Zastępca przewodniczącego: Nasterowicz Małgorzata
- Skarbnik: Wiśniewska Ilona
Klasa VII
- Przewodniczący: Ratajczyk Joanna
- Zastępca przewodniczącego: Gawrysiak Barbara
- Skarbnik: Kosmalska Milena
Klasa VIII
- Przewodniczący: Ciesielska Małgorzata
- Zastępca przewodniczącego: Rosołek Anna
- Skarbnik: Gawrońska Małgorzata