Oddziały przedszkolne w roku szkolnym 2019/2020

Listy dzieci przyjętych i przydzielonych do poszczególnych wychowawczyń zostały zamieszczone na głównej tablicy informacyjnej przy wejściu do szkoły.

  • Grupa przedszkolna MISIE (3-4 latki)

Wychowawczyni: mgr Katarzyna Dorsz

Nauczyciel wspomagający: mgr Magdalena Kamińska

  • Grupa przedszkolna ŻABKI (4-5 latki)

Wychowawczyni: mgr Monika Woźniak

  • Grupa przedszkolna SÓWKI (5-6 latki)

Wychowawczyni: mgr Aneta Stokfisz-Ozdoba

Nauczyciel wspomagający: mgr Magdalena Szubska


Lista dzieci przyjętych do oddziałów przedszkolnych przy Szkole Podstawowej w Wieńcu na rok szkolny 2019/2020

Oddział 3/4 latków

  1. Andrzejewski Adam
  2. Błaszczyk Iga
  3. Chojnacka Blanka
  4. Ciechanowski Fabian
  5. Gawrysiak Kornelia
  6. Kmieć Franciszek
  7. Koprowski Kacper
  8. Kotliński Antoni
  9. Kracińska Zofia
  10. Lipowski Aleksander
  11. Łączkowski Grzegorz
  12. Paliwoda Szymon
  13. Rosiński Tomasz
  14. Smolińska Zuzanna
  15. Strunk Zofia
  16. Tymoteusz Ozdoba
  17. Waloszek Wiktoria
  18. Wołowicz Kuba
  19. Zamerski Szymon
  20. Żakowska Hanna

Oddział 5/6 latków

  1. Bobkowski Michał
  2. Cieślak Julian
  3. Drozdowska Gabriela
  4. Gawrysiak Kacper
  5. Grzelakowska Tamara
  6. Jabłońska Lena
  7. Kańska Wiktoria
  8. Kmieć Patrycja
  9. Kostecka Martyna
  10. Krzemieniecki Filip
  11. Kubiak Iga
  12. Maćczak Adam
  13. Paliwoda Lena
  14. Pietrasiewicz Klaudia
  15. Podbielski Remigiusz
  16. Rakowska Zuzanna
  17. Rakowski Adam
  18. Rogalewski Jakub
  19. Szulińska Milena
  20. Szymańska Hanna
  21. Urbański Dawid
  22. Wiśniewska Maja
  23. Władysiak Marcel
  24. Wołowicz Zuzanna
  25. Zientara Nikola

Rekrutacja do klasy I na rok szkolny 2019/2020

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. K. Makuszyńskiego w Wieńcu, uprzejmie informuje, iż w tym miejscu można pobrać wniosek o przyjęcie dziecka do szkoły, jest on również dostępny w sekretariacie szkoły.

Rekrutacja do przedszkoli na rok szkolny 2019/2020

 

Wieniec, 28.02.2019r.

OGŁOSZENIE

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. K. Makuszyńskiego w Wieńcu informuje, iż nabór do oddziałów przedszkolnych odbywać się będzie w dniach 1 - 31 marca 2019r.

Wnioski o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego można pobrać na stronie szkoły lub w sekretariacie. Do wniosku należy dołączyć ksero aktu urodzenia.

Informacja o liście przyjętych dzieci zostanie podana do publicznej wiadomości po

15 kwietnia 2019r.


Lista dzieci przyjętych do oddziałów przedszkolnych przy Szkole Podstawowej im. K. Makuszyńskiego w Wieńcu
w roku szkolnym 2018/2019

ODDZIAŁ 3-latki

  1. Błaszczyk Iga
  2. Chojnacka Blanka
  3. Ciechanowski Fabian
  4. Gawrysiak Kornelia
  5. Kmieć Franciszek
  6. Kracińska Zofia
  7. Ozdoba Tymoteusz
  8. Paliwoda Szymon
  9. Szydłowski Igor
  10. Waloszek Wiktoria
  11. Wołowicz Kuba

ODDZIAŁ 4 – latki

  1. Fuminkowski Mikołaj
  2. Gawrysiak Kacper
  3. Grzelakowska Tamara
  4. Kańska Wiktoria
  5. Kmieć Patrycja
  6. Kostecka Martyna
  7. Kubiak Iga
  8. Maćczak Adam
  9. Rogalewski Jakub
  10. Wiśniewska Maja
  11. Wołowicz Zuzanna

ODDZIAŁ 5 – latki

  1. Drozdowska Gabriela
  2. Krzemieniecki Filip
  3. Paliwoda Lena
  4. Pietrasiewicz Klaudia
  5. Rakowska Zuzanna
  6. Rakowski Adam
  7. Reznerowicz Bartosz
  8. Szulińska Milena
  9. Szymańska Hanna
  10. Urbański Dawid
  11. Władysiak Marcel
  12. Zientara Nikola

ODDZIAŁ 6 – latki

  1. Sobieraj Natan
  2. Nowak Filip
  3. Gontarz Maja
  4. Szymański Stanisław
  5. Szafrański Miłosz
  6. Woźniak Lena
  7. Piasecki Oskar
  8. Gawrysiak Lena
  9. Ozdoba Maja
  10. Jabłońska Agata
  11. Kotliński Adam
  12. Siemińska Lena
  13. Zielińska Justyna
  14. Andrzejewska Aleksandra
  15. Wołowicz Nikola
  16. Kraciński Jan
  17. Laskowski Szymon
  18. Piekarska Amelia

Rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2018/2019


Informujemy, że od dnia 1 marca rozpoczął się nabór do oddziałów przedszkolnych, termin składania wniosków upływa z dniem 31 marca 2018 roku.

Wymagane dokumenty to:

- wniosek o przyjęcie dziecka (dostępny do pobrania tutaj oraz w sekretariacie szkoły)

- akt urodzenia dziecka

Listy przyjęć będą ogłoszone 16 kwietnia 2018 roku na stronie szkoły oraz tablicy ogłoszeń w placówce.


Lista dzieci przyjętych do oddziałów przedszkolnych w roku szkolnym 2017/2018

ODDZIAŁ 3,4 - latki

  1. Brzeźiński Nikodem
  2. Drozdowska Gabriela
  3. Grzelakowska Tamara
  4. Kańska Wiktoria
  5. Kmieć Patrycja
  6. Kubiak Iga
  7. Krzemieniecki Filip
  8. Maćczak Adam
  9. Pietrasiewicz Klaudia
  10. Rakowska Zuzanna
  11. Rakowski Adam
  12. Rogalewski Jakub
  13. Szulińska Milena
  14. Szymańska Hanna
  15. Urbański Dawid
  16. Waloszek Wiktoria
  17. Wiśniewska Maja
  18. Władysiak Marcel
  19. Wołowicz Zuzanna

ODDZIAŁ 5 - latki

  1. Andrzejewska Aleksandra
  2. Gawrysiak Lena
  3. Jabłońska Agata
  4. Kotliński Adam Stanisław
  5. Kostecka Martyna
  6. Laskowski Szymon
  7. Nowak Filip
  8. Ozdoba Maja Anna
  9. Paliwoda Lena
  10. Piasecki Oskar
  11. Reznerowicz Bartosz
  12. Rosiński Oskar
  13. Siemińska Lena
  14. Sobieraj Natan
  15. Szafrański Miłosz
  16. Szymański Stanisław
  17. Wołowicz Nikola
  18. Woźniak Lena
  19. Zielińska Justyna
  20. Zientara Nikola

ODDZIAŁ 6 - latki

  1. Gawrysiak Wiktoria
  2. Gontarz Maja
  3. Górecki Szymon
  4. Górnicki Kacper
  5. Grabczewski Wojciech
  6. Krusińska Dominika
  7. Leśniewska Zuzanna Amelia
  8. Łukasiak Paweł
  9. Modrzejewska Wiktoria Maria
  10. Moryl Piotr
  11. Piekarska Amelia
  12. Stefaniak Olaf
  13. Stoppa Mateusz
  14. Waloszek Zuzanna Anna
  15. Wojciechowska Marta
  16. Żakowska Alicjia

 


Rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2017/2018


Informujemy, że od dnia 3 marca rozpoczął się nabór do oddziałów przedszkolnych, termin składania wniosków upływa z dniem 31 marca 2017 roku.

Wymagane dokumenty to:

- wniosek o przyjęcie dziecka (dostępny do pobrania tutaj oraz w sekretariacie szkoły)

- akt urodzenia dziecka

Listy przyjęć będą ogłoszone 16 kwietnia 2017 roku na stronie szkoły oraz tablicy ogłoszeń w placówce.


 

Lista dzieci przyjętych do oddziałów przedszkolnych

na rok szkolny 2016/2017


Oddział 3/4latków

Oddział 5/6latków

  1. Andrzejewska Aleksandra

  2. Drozdowska Gabriela

  3. Gontarz Maja

  4. Kańska Wiktoria

  5. Kotliński Adam

  6. Kubiak Iga

  7. Nowak Filip

  8. Ozdoba Maja

  9. Piasecki Oskar

  10. Piekarska Amelia

  11. Reznerowicz Bartosz

  12. Siemińska Lena

  13. Szafrański Miłosz

  14. Szymańska Hanna

  15. Szymański Stanisław

  16. Urbański Dawid

  17. Władysiak Marcel

  18. Wołowicz Nikola

  19. Woźniak Lena

  20. Zientara Nikola
  1. Gawrysiak Wiktoria

  2. Gniewecki Hubert

  3. Górecki Szymon

  4. Górnicki Kacper

  5. Grabczewski Wojciech

  6. Jabłońska Dominika

  7. Kaźmierczak Krystian

  8. Koss Wiktor

  9. Krusińska Dominika

  10. Krysztofiak Oliwia

  11. Łukasiak Paweł

  12. Modrzejewska Wiktoria

  13. Moryl Piotr

  14. Nesterowicz Zofia

  15. Romatowska Aleksandra

  16. Roszak Julia

  17. Roszak Zuzanna

  18. Stefaniak Olaf

  19. Stoppa Mateusz

  20. Waloszek Zuzanna

  21. Wiśniewska Alice

  22. Władysiak Marek

  23. Wojciechowska Marta

  24. Zielińska Julia

  25. Żakowska Alicja

 

Additional information