KADRA PEDAGOGICZNA SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W WIEŃCU
mgr Adam Nazdrowicz - dyrektor szkoły, muzyka
mgr Anna Laskowska - wicedyrektor szkoły, język angielski
mgr Katarzyna Dorsz - wychowanie przedszkolne
mgr Justyna Grzelakowska - religia, biblioteka
mgr Agnieszka Koprowska - edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, zajęcia WWR
mgr Magdalena Stankiewicz- wychowanie przedszkolne, integracja sensoryczna, logopedia
mgr Renata Kwiatkowska - matematyka, technika, plastyka, logopedia
mgr Anita Rafalska-Kujawska - biologia , przyroda, wychowanie do życia w rodzinie, bibliotekoznawstwo, geografia
mgr Joanna Rypińska - edukacja wczesnoszkolna, wychowanie przedszkolne, ZŚK
mgr Hanna Sobota-Trąd - język angielski, ZŚK
mgr Aneta Stokfisz-Ozdoba - wychowanie przedszkolne, logopedia, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
mgr Barbara Szatkowska - pedagog, pedagog specjalny, plastyka, doradztwo zawodowe, rewalidacja
mgr Magdalena Szubska - edukacja wczesnoszkolna, edukacja dla bezpieczeństwa, ZŚK
mgr Janusz Szymczak - wychowanie fizyczne
mgr Agata Taczała - język polski, rewalidacja, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, język polski dla uczniów z Ukrainy
mgr Anna Waloszek - matematyka, rewalidacja, ZŚK
mgr Jolanta Wilczyńska - chemia, fizyka, opiekun w świetlicy szkolnej
mgr Monika Woźniak - wychowanie przedszkolne, rewalidacja
mgr Joanna Gościnna - nauczyciel wspomagający, rewalidacja, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
mgr Beata Szczepańska - język niemiecki
mgr Agnieszka Malinowska - psycholog
mgr Dominika Jędrzejewska - wychowanie przedszkolne, ZŚK
mgr Rafał Leksandrowicz - historia, matematyka, informatyka
mgr Krystian Andrzejczak - świetlica, gimnastyka korekcyjna
mgr Katarzyna Michalska - nauczyciel wspomagający, integracja sensoryczna
mgr Iwona Mazurek - nauczyciel wspomagający, pedagog specjalny, rewalidacja
mgr Jolanta Rosół
mgr Anna Wojtczak
mgr Marta Osiecka
PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W WIEŃCU
mgr Joanna Koprowska - Sekretarz Szkoły
Agata Chojnacka - pomoc nauczyciela w oddziałach przedszkolnych
Jarosław Kosmalski - pracownik gospodarczy, konserwator
Wiesława Sompolińska - pracownik obsługi
Longina Dąbrowska - pracownik obsługi
Renata Kulpa - pracownik obsługi
Agnieszka Leśniewska - pracownik obsługi
Ewelina Smolińska - pracownik obsługi
Iwona Woźniak - pracownik obsługi