Aktualności

Kampania edukacyjna nt. gazu ziemnego

29 października uczniowie klasy VII i VIII oraz klasy III gimnazjum uczestniczyli w warsztatach z doświadczeniami prowadzonymi przez GAZ-SYSTEM S.A. Uczniowie dowiedzieli się jak w prosty sposób otrzymać gazy, jak wiele reakcji chemicznych przebiega z ich udziałem i jakie są podstawowe właściwości gazów. Uczniowie poznali także podstawy elektrochemii, dzięki czemu zapoznali się z procesami ochrony antykorozyjnej gazociągów.

INFORMACJA

Uprzejmie informujemy, że dnia 12 listopada 2018r. Szkoła Podstawowa w Wieńcu (w tym również przedszkola) będzie nieczynna (dzień ten z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości, jest ustawowo dniem wolnym od pracy).

Dzień Komisji Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego ustanowione 27 kwietnia 1792 r.. Powszechnie, dzień ten nazywany jest Dniem Nauczyciela. 15 października 2018 roku w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowe, a także z okazji pasowania pierwszoklasistów i przedszkolaków. Część artystyczna została przedstawiona przez uczniów kl. I oraz najmłodszych reprezentantów naszej szkoły-przedszkolaków. Natomiast kl.VI, dziewczęta z  kl. VII oraz trzy gimnazjalistki z kl. III uświetnili występ swoim śpiewem.  Pani Dyrektor złożyła również serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękowała za trud włożony każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń.

Szkolna wycieczka w góry

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Dnia 3 września o godzinie 9.00 wszyscy uczniowie naszej szkoły spotkali się na uroczystej inauguracji nowego roku szkolnego 2018/2019.


Rozpoczęcie roku szkolnego

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się w poniedziałek 03 września br. o godzinie 9:00. Odjazd autobusu szkolnego dla uczniów dojeżdżających spod Szkoły Podstawowej w Brzeziu o godzinie 8:00. Odjazd autobusu po zakończeniu uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego o godzinie 10:30.


Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Uroczyste zakończenie przedszkola

Wycieczka do Torunia

Dzień Języków Obcych

Additional information